![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1_4_7.jpg)
Небезпечні знахідки було вилучено на території Сумського, Охтирського та Конотопського районів.
Тому рятувальники вкотре звертаються до громадян бути уважними та обережними і при виявленні таких предметів ні в якому разі їх не торкайтесь, не намагайтесь їх перенести або розібрати, відійдіть від місця знахідки та зателефонуйте до екстрених служб за номерами 101 або 102.
ГУ ДСНС України у Сумській області