![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_77_25.jpg)
На місці автопригоди інспектори з’ясували, що 35-річний водій транспортного засобу Renault Megane, не вибравши безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням та допустив виїзд за межі проїжджої частини з подальшим наїздом на перешкоду. На щастя, ніхто не постраждав.
Водій одразу ж зізнався, що вживав алкогольні напої. Він пройшов огляд на стан сп'яніння на місці ДТП. Результат огляду був позитивним — 2, 30 проміле. Це в понад 11 разів перевищує допустиму норму.
На чоловіка патрульні склали адміністративні протоколи за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) та ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування водія відсторонили.
Патрульна поліція Сумщини