![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/edddbcd2-414f-4449-84a0-6ba602c8856a.jpg)
Перебуваючи на службі увагу працівників поліції привернула жінка, яка підозріло себе поводила. Під час проведення поверхневого огляду поліцейські виявили у неї рослини, які зовні схожа "канабіс". Жінка пояснила, що зберігала наркотики для власного вживання, без мети збуту.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Працівники ДБР у тісній взаємодії та за оперативного супроводу ДВБ Нацполіції викрили злочинну організацію, учасники якої розповсюджували наркотики у всіх...
Під час проведення обшуку на присадибній ділянці чоловіка було виявлено 43 кущі зростаючих рослин, які зовні схожі на наркотичні, а...
Патрульні роти ТОР затримали чоловіка з, ймовірно, холодною зброєю та наркотичною речовиною....
Під час здійснення санкціонованого обшуку, в рамках раніше відкритого кримінального провадження, на дачній ділянці у 53-річної жінки правоохоронці виявили незаконний...
Майже 75 г наркотичної речовини вилучили правоохоронці під час обшуку у будинку 52-річного жителя села Москаленки Сумського району....