Необережне поводження з вогнем неодноразово призводило до загоряння сухої рослинності. Вже вкотре про це повідомляють рятувальники ДСНС, зокрема і по ситуації в Сумській області.
Пам'ятайте, що пожежі загрожують не лише житловому сектору, а й нормальному функціонуванню критичної інфраструктури населених пунктів.
Унаслідок пожеж може вийти з ладу електричне обладнання, і так серйозно пошкоджене через бойові дії на території Сумщини. Тому закликаємо мешканців області бути пильними і не випалювати сухостій і траву!
Звертаємо вашу увагу! Якщо ви помітите підозрілих осіб поблизу електрообладнання, одразу повідомте про це до кол-центру АТ "Сумиобленерго": 0 (800) 300-247, (0542) 659-659.