![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_66_32.jpg)
З минулого тижня в Сумах працює робоча група зі здійснення заходів щодо забезпечення цінової стабільності на території Сумської міської територіальної громади.
Чотири підгрупи, у складі яких є представники міської влади, Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, Державної служби з лікарських засобів та контролю за цінами, Бюро економічної безпеки в Сумській області, Головного управління Державної податкової служби в Сумській області, здійснюють постійний контроль за роздрібними цінами на низку продуктів харчування і лікарських засобів, пальне. Тобто, на ті товари, на які у період воєнного стану граничний рівень торговельної надбавки не може перевищувати 10% від ціни постачальника.
У вихідні проводили перевірки цін на сумських ринках, безпосередньо під час яких відбувалося зменшення цін у відповідності до встановлених граничних рівнів.
Про результати роботи керівники підгруп звітують керівництву громади, йдеться в повідомленні.