Загалом вона здобула 228 балів (136 надало журі й 92 – глядачі). У такий спосіб Франція вже втретє за останнє чотириріччя перемагає на конкурсі, пише ua-novosti.
Другий щабель належить Іспанії, третій – Вірменії. Далі опинилися представники Великої Британії й України.
Місце в п’ятірці виборола 9-річна Анастасія Димид. Українка поїхала на “Дитяче Євробачення” із піснею “Квітка”. Вона накопичила 128 балів (45 від журі й 83 від глядачів).
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
В Україні відбувся національний відбір на Дитяче Євробачення-2023, переможець якого представлятиме нашу країну на міжнародній арені у Франції вже 26...
Суспільне Мовлення оголосило імена 10 юних українських виконавців, які увійшли до лонглиста Національного відбору на участь у Дитячому пісенному конкурсі...
EBU (Європейська мовна спілка) та France Télévisions повідомили, що Дитяче Євробачення-2023 відбудеться у Ніцці....