Блоги

Наші бажання - найперша справа

сказали у КП "Міськводоканал"СМР і вирішили підвищити собі улюбленим заробітну плату.

   Розрахунок можете подивитись тут https://docs.google.com/viewer?url=http://www.smr.gov.ua/images/news/Ogoloshennia/2020/SMR_Struktura_tarifiv_na_2021.xls&embedded=true

Підвищення планується на 15,2 %.

Дивимось у розрахунок :

- плата за електроенергію -зменшилась;

 -плата за паливно-мастильні - ненабагато більша .

А головне - продукції буде вироблятись всього на 0,9% більше !!! ( на 12тис. м.куб.)  Логічно було б підвищувати зар. плату пропорційно збільшенню виробленої продукції ( не кажу вже про продуктивність праці...).

А звідки ж тоді 15,2 %?

А це заробітна плата нам коханим, улюбленим, тому що важко нам у кризовий період...

Підвищення зар.плати з 42492 тис.грн. до 49056 тис.грн ( це увесь фонд зар.плати), складає рівно 16 % !!!

І ще одне - друзів щоб не образити - підвищили послуги сторонніх організацій з ремонту УТРИЧІ - з 582 тис.грн. до 1 614 тис. грн. ! Чи не похована тут додаткова зарплата ?

Знову ж таки , гарний час обрано для громадського обговорення  - карантин !

Тепер, шановні - справа за вами : обговорюйте і  голосуйте !

P.S. Як тільки стикаюсь з водоканалом - так згадую слова Федорченка . Ну ви в курсі...

Комментарии

Свирид Голохвастов

В понедельник, 25 мая, в помещении актового зала КП «Горводоканал» Сумского городского совета было проведено открытое обсуждение вопроса установления тарифов на централизованное водоснабжение и водоотвод на 2021 год.

Слушания состоялись при участии директора департамента инфраструктуры города Сумского городского совета Александра Журбы, специалистов сектора тарифной политики департамента инфраструктуры, руководителей подразделений КП «Горводоканал», которые отвечают за вопросы расчетов тарифов, представителей общественности и журналистов.

Сообщение о проведении открытого обсуждения было размещено на официальном сайте предприятия 5 мая. В течение 14 календарных дней замечаний и предложений от заинтересованных лиц не поступило.

По результатам обсуждения принято решение об установлении тарифов на централизованное водоснабжение и водоотвод на 2021 в размере:

- на централизованное водоснабжение - 13,728 грн куб. м с НДС,

- на централизованное водоотведение - 14,184 грн куб. м с НДС.

Протокол открытого обсуждения направлен на рассмотрение в Национальную комиссию, осуществляющую государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг, сообщает сайт водоканала.

По тематике

Дмитро Сінченко
«Непомітне» джерело наповнення бюджету, або Тютюновий фронт

Як захистити українців не витрачаючи, а заробляючи?...

Дмитро Сінченко
Війна, ціна, зарплати і критика

Не можна дозволяти владі робити помилки. І тут кожен може виконувати власну роль. Завдання профспілок – вимагати не лише своєчасних...

Свирид Голохвастов
Візьміться за яйця!

Нарешті виявилось, що науковці племені майя помилились в розрахунках про кінець світу. Не збрехали , а саме помилились! А зараз... 2

view counter
view counter

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.