Для більш детального вивчення даного питання на засідання були запрошені доктор наук, ректор Переяславського університету Віталій КОЦУР, кандидат історичних наук, доцент Юрій ВОЙТЕНКО, які поділилися досвідом з даного питання та надали ряд рекомендацій для проведення даної процедури.
Голова робочої групи, керуючий справами виконкому Наталії МОСКАЛЕНКО звернулася до присутніх, а це фахові спеціалісти, історики, науковці, представники підприємств, медичних закладів та комунальних установ нашої громади уважно вивчити всі можливі ризики з даного питання, в тому числі і економічні витрати, пов’язані зі зміною назви міста.
Тож після жвавих обговорень робочою групою було прийнято рішення, окрім історичного підґрунття повернення місту Ромни автентичної назви Ромен, детально вивчити економічну складову на приведення у відповідність документації у зв’язку з перейменуванням назви міста.
Зазначимо, що перейменування або повернення місту Ромни історичної назви Ромен знаходиться лише на перших етапах розгляду, при прийнятті конкретних рішень буде обов’язково врахована думка громадськості та дотримані всі вимоги чинного законодавства України, повідомили в мерії Ромен.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Депутати проголосували за постанову №12043 “Про перейменування окремих населених пунктів та районів”....
Розпорядженням голови Сумської ОВА на Сумщині перейменовано 312 топонімів....
Ветеран сумського футболу, експрезидент краснопільського “Явору” Володимир Саєнко пропонує перейменувати стадіон “Ювілейний” іменем Михайла Фоменка, який цього тижня пішов із...
Народні депутати розглянули Постанову “Про перейменування окремих населених пунктів та районів” на комітеті з питань організації державної влади та місцевого...
Голові Верховної Ради направлено клопотання щодо нової назви міста Дружба....