За цей час багато українців звикли до цієї допомоги і деякі досі шукають подібну безкоштовну страховку. Звичайно Зелена карта ціна якої встановлюється в МТСБУ згідно багатьох факторів та єдина для всіх страхових компаній. Але сьогодні ми розповімо про те, чи може бути дійсно дешева Зелена карта та як можна зекономити на її купівлі?
Як розповів сервіс онлайн страхування KIRINS, Зелена карта є обовʼязковою страховкою, що регулюється законодавством України та світу. Зелена карта є міжнародною системою, що включає близько 45 країн світу й покриває збитки третій особі.
Через те, що Зелена карта має дуже високі ліміти покриття й діє відразу в великій кількості країн, то і коштує вона відповідно. Зазвичай ціна Зеленої карти чутлива до курсу долару та змінюється разом з великими стрибками. Але в 2024 році було значне подорожчання через великі збити страховиків з початку війни.
На сьогодні Зелена карта не буває безкоштовною і тим більше абсолютно однакова для всіх, хто може її продавати. Про можливі шляхи отримання її з певною “знижкою” опишемо далі.
Хоч страховка для виїзду за кордон на авто й не має знижок, ми все ж дізнались які варіанти існують. Сервіси онлайн страхування надають кешбек до 10% включно на Зелену карту. Наприклад, KIRINS повертає 10% одразу після оформлення страховки, в той час, як інші сервіси можуть виплачувати від 3 до 10 робочих днів. Цей розмір кешбеку максимально можливий згідно вимог МТСБУ до продажів цього виду страхування. Через це неможливо знайти більш вигідної ціни, а всі сервіси й страхові компанію мають вигравати конкуренцію зручністю сервісу, швидкістю надання послуг та людяній підтримці.
Багато людей знаходяться за кордоном на власних авто з початком війни й можливості оформлення страховки в друкованому вигляді немає. Саме тому в 2023 році офіційно було запроваджено електронний поліс Зеленої карти, що відтепер дало змогу купувати її з будь-якої точки світу. Дата початку страховки може бути "від завтра" й пізніше.
®