Дослідження проводилося в Тель-Авівському університеті і включало аналіз даних більш ніж 1000 осіб різного віку та інтелектуального рівня. Учасники експерименту були тестовані на інтелект і потім запропоновані їм вирішити кілька складних головоломок. Про це пише news24.in.ua.
Очікувалося, що люди з більш високим інтелектом будуть успішнішими у вирішенні головоломок, у той час як люди з низьким інтелектом зазнають великих труднощів. Проте результати дослідження виявилися несподіваними.
Ізраїльські вчені виявили, що рівень інтелекту немає прямого впливу здатність вирішувати головоломки. Люди з високим інтелектом не завжди виявлялися успішними у вирішенні складних завдань, а люди з низьким інтелектом іноді демонстрували дивовижні здібності у цій галузі.
Натомість, вчені виявили, що успіх у вирішенні головоломок залежить від інших факторів, таких як творче мислення, здатність до абстрактного мислення та гнучкість розуму. Люди, які мають ці якості, часто виявляються успішнішими у вирішенні складних завдань, незалежно від свого рівня інтелекту.
Це відкриття має важливе практичного значення. Раніше вважалося, що рішення головоломок може допомогти у розвитку інтелекту та запобіганні недоумству. Однак ізраїльські вчені показали, що це не так. Головоломки можуть бути чудовою розвагою і способом тренування розуму, але вони не є панацеєю від недоумства.
Таким чином, ізраїльське дослідження підтверджує, що інтелект – це складне поняття, яке може бути обмежене лише вмінням вирішувати головоломки. Важливо розвивати як логічне мислення, а й інші якості, які сприяють успішному вирішенню складних завдань.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Опендатабот провів масштабне опитування українських підприємців, аби дізнатися плани малого та середнього бізнеса на найближче майбутнє. В дослідженні взяли участь...
Дослідники Yale Humanitarian Research Lab протягом 20 місяців досліджували факти депортації українських дітей до росії та ідентифікували 314 постраждалих....
Вчені з Китайської академії наук та університету Рейхмана в Ізраїлі провели дослідження згідно з яким швидкий розвиток штучного інтелекту (ШІ)...
Європейська бізнес-асоціація оприлюднила свіжі результати дослідження інвестиційного клімату в Україні. Індекс інвестиційної привабливості зріс на 0,04 бала порівняно з 2023...
Дослідники виявили, що ШІ дає шкідливі медичні поради і може залікувати до смерті....