У зв’язку з цим пропонується або втрутитися в їхнє програмне забезпечення, або повністю прибрати їх з американських доріг, пише uamotors.com.ua.
Чи заборонять «батарейні» китайські машини чи знайдуть спосіб стежити за «розумною» електронікою, поки неясно, але це питання вже обговорюється у верхах. У будь-якому випадку всі дані, які збирають електрокари, повинні зберігатися на території США, зазначила Раймондо.
Вона також нагадала, що в Китаї вже обмежують використання вироблених у США електрокарів, зокрема Tesla. Ще в 2021 році влада КНР непублічно попросила співробітників держкомпаній не їздити на Tesla на роботу, а також не заїжджати на них до районів проживання чиновників, пов’язаних з нацбезпекою. Використовувати Tesla заборонили на території військових комплексів, лікарень та аеропортів.
Причина аналогічна: стверджувалося, що електрокари можуть збирати фото- та відеоматеріали, дані про маршрути та власники автомобілів з метою передачі їх уряду США.
Інформація про нове посилення політики щодо китайських машин послідувала за рішенням підняти мита з 25 до 100 відсотків. Слідом за США підвищити збори вирішили в Європі , набагато важливішому ринку для виробників «зелених» автомобілів з КНР, а також у Туреччині та Канаді.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Китайські автовиробники активніше експортують до Європи гібридні автомобілі, плануючи розширення модельного ряду в цій категорії. Ці зміни викликані тарифними бар’єрами...
Китай заявив про обмеження експорту військових товарів до росії на тлі війни в Україні....
Застосування додаткових мит підтримали 10 країн Євросоюзу....
Оскільки Китай потрапив до списку країн, які "не заслуговують на довіру", користування технікою китайського виробництва в державних установах Литви неприпустимо....
Один з найбільших державних банків Китаю, Bank of China, припинив співпрацю з московською біржею після того, як вона потрапила під...