У заяві інвесторів, поданій до Федерального суду Мангеттена 31 травня, зазначається, що Маск використовував оплачені дописи в Twitter, свою появу в ефірі шоу Saturday Night Live на телеканалі NBC та інші «рекламні трюки», щоб спровокувати штучне зростання Dogecoin, пише hromadske.ua з посиланням на CNN.
Так Маск нібито забезпечив собі прибуток від торгівлі криптовалютою через кілька гаманців.
Наприклад, як зазначають інвестори, у квітні Маск замінив логотип синього птаха Twitter на логотип Dogecoin із зображенням собаки сіба-іну та продав приблизно 124 мільйонів доларів у криптовалюті. Це призвело до стрибка ціни Dogecoin на 30%.
Ця скарга інвесторів Dogecoin доповнила попередні, які були подані в червні минулого року. Бізнесмена звинувачують у тому, що він протягом двох років навмисно підняв ціну Dogecoin більш ніж на 36 000% і дозволив криптовалюті впасти. Окружний суддя заявив, що «ймовірно» прийме позов у третій редакції.
Що відомо про Dogecoin
Dogecoin — це криптовалюта з відкритим вихідним кодом, створена на основі кодової бази Litecoin, названа на честь відомого інтернет-мема Doge.
Догікоїни з’явились у грудні 2013 року. Особливістю цієї криптовалюти вважається низька комісія та висока швидкість транзакцій.
Так, комісія мережі Doge становить 0.01 Doge, а швидкість блокування — 1 хвилина. До прикладу: у Litecoin це 2.5 хвилин, а у Bitcoin — 10 хвилин.
Dogecoin зростала після твітів Ілона Маска, репера Snoop Dogg, соліста гурту Kiss Джина Сіммонса, а також активній підтримці у спільноті Reddit.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Вартість компанії Tesla вперше за понад два роки перевищила $1 трлн після зростання вартості її акцій до позначки $321.22....
Тесла відкликає понад 27000 Cybertruck у Сполучених Штатах через затримку зображення камери заднього виду, що може погіршити видимість водія та...
Радіохвилі від мережі супутників Starlink, яка дедалі більше зростає, перешкоджають ученим проводити якісні дослідження Всесвіту....
Цього тижня SpaceX успішно вивела на орбіту нову партію телекомунікаційних супутників Starlink, завдяки чому загальна кількість супутників у космосі перевищила...
Ракетний вибух породив новий феномен: дірка в іоносфері вперше зафіксована в історії...