Послуги у сфері азартних ігор надавалися без відповідних ліцензій, з використанням комп’ютерної техніки для доступу до онлайн-казино та спеціальних програм-симуляторів гральних автоматів.
Заклади були облаштовані в нежитлових приміщеннях та працювали в закритому режимі. Розпізнавальних вивісок чи реклами не було. Про візит до зали клієнти домовлялись заздалегідь з адміністратором. Незаконні послуги надавалися цілодобово, з порушенням комендантської години.
Під час обшуків детективи БЕБ вилучили речові докази здійснення незаконної діяльності: майже 90 комплектів комп’ютерної техніки з інстальованим програмним забезпеченням, чорнові бухгалтерські записи, флеш-накопичувачі, відеореєстратори, мережеве обладнання, мобільні телефони тощо.
Наразі встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 203-2 КК України (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) триває.
Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської обласної прокуратури, повідомили в Бюро економічної безпеки.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Президент Володимир Зеленський підписав законопроект № 9256д про посилення контролю на гральному ринку....
У листопаді 2024 року надходження до бюджету від гральної індустрії знизилися, склавши 1,5 млрд гривень, що на 36% менше, ніж...
Господарський суд міста Києв стягнув на користь дербюджету 17 млн грн з ТОВ "Фан гейм" (співвласницею є керівниця Української...
Надходження від грального бізнесу у вересні 2024 року склали 1,8 млрд гривень. Це на 83,2% або на 0,8 млрд гривень...
Організатори азартних ігор нарощують темпи поповнення бюджету....