В результаті було пошкоджено більше 20 будинків, господарчих споруд, парканів. Пошкоджено лінії електромереж, інтернет. На щастя без жертв та поранених. Повідомили в міській раді Ворожби.
Нагадуємо про те, що на території громади оголошена евакуація з травня цього року. Якщо у когось є бажання евакуюватись, просять звертатись до міської ради.
З приводу пошкоджень: всі люди, будинки яких пошкоджені, отримають допомогу будівельними матеріалами. Якщо є у когось бажання допомогти людям в ремонті їхніх помешкань, можуть долучитися до ремонтних робіт.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Протягом дня росіяни здійснили 32 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 83 вибухи....
Ворог активізував зусилля з дестабілізації ситуації у Сумській області. Під час моніторингу інформаційного простору ЦПД виявив створений для Сумської області...
Стало відомо про загибель на війні тренера-викладача Обласної ДЮСШ СОО ВФСТ «Колос» з вільної боротьби АНЦИБОРА СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА....
Сьогодні у Лебединській громаді провели в останню дорогу жителя села Штепівка, захисника – штаб-сержанта Семена Анатолійовича Буняка, який віддав своє...
Російські окупанти утримували чотирьох цивільних у підвальних приміщеннях та застосовували фізичне насильство....