Пішла за обрій світла людина, велике серце якої було безкінечним джерелом позитиву й оптимізму для всіх оточуючих.
Більшість років свого життя Ганна Леонідівна віддала вихованню дітей та молоді, підготувала безліч висококваліфікованих спортсменів, стала наставником та прикладом для багатьох не лише у спортивному, а й у повсякденному житті.
Ганна Леонідівна вирізнялася стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Вона була не лише тренером, директором, а ще і другом для своїх вихованців, завжди з посмішкою на вустах навчала любити спорт.
Роменська громада глибоко сумує та висловлює щирі співчуття родині Ганни Леонідівни.
У нашій пам’яті Ганна Леонідівна назавжди залишиться доброзичливою колегою, професіоналом своєї справи, надійним порадником та зразком для молоді, повідомили в мерії Ромен.
Царство небесне та світла пам‘ять Ганні Леонідівні ВАСИЛЕЦЬ.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
30 липня в Роменській міській територіальній громаді оголошено Днем жалоби....
25 липня 2024 року в Роменській громаді оголошено Днем жалоби....
У Ромнах стався нещасний випадок на водоймищі з фатальними наслідками....
У медійній спільності Сумщини важка втрата - пішов у засвіти Олександр Макаренко, власник і керівник приватного підприємства «Телерадіокомпанія «ТВ-КОМ»,...
17 липня Роменська громада востаннє попрощалася із Захисником – Юрієм Миколайовичем НАУМЕНКОМ....