![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/450264827_834806178748437_2167095368344711845_n.jpg)
1089 – кількість людей, яким волонтери надали допомогу в перетині пішохідної прикордонної зони;
199 – кількість маломобільних осіб, яким надана допомога в перетині кордону;
77 – людям надано першу допомогу на прикордонному переході;
«Покровка (Україна) – Колотилівка (РФ)» – єдиний коридор, через який українці можуть повернутись з окупованих територій на підконтрольну Україні територію. Часто ті, хто повертаються, потребують сторонньої допомоги. Її надають волонтери Загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумська місцева організація Товариства Червоного Хреста України запускає кампанію зі збору корму, інвентарю та коштів для утримання тварин у притулку....
Двох останніх жительок села Турʼя Краснопільської громади, що на самому кордоні Сумщини, вивезли з небезпеки команда Червоного Хреста....
Минулого тижня у Сумській області розпочала свою роботу мобільна медична бригада Товариства Червоного Хреста України. Вона безкоштовно надаватиме первинну медичну...
Перша евакуація родин з дітьми з Великописарівської громади на захід України, повідомили в Сумській обласній організації Товариства Червоного Хреста України....
Охтирське відділення Червоного Хреста України отримало автомобіль для допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями....