![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/fbb80d85-d4d3-418f-8dbf-943831e9bda9.jpg)
На місці автопригоди інспектори з’ясували, що 31-річний водій автомобіля Kia Cerato, не вибравши безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, після чого в'їхав в електроопору. Від надання медичної допомоги чоловік відмовився.
На водія патрульні склали адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП. Рішення прийматиме суд, повідомляє патрульна поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
ДТП сталася на вулиці Весняній. Там заявниця розповіла, як водій Mazda CX-9 здійснив наїзд на паркан її домоволодіння. І хоча...
Учора, близько 19 години 30 хвилин, патрульні отримали повідомлення про ДТП на проспекті Тараса Шевченка....
Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Харківській. На місці події інспектори з'ясували, що 39-річний водій автомобіля BMW, не дотримавшись...
Патрульні отримали виклик на вулицю Герасима Кондратьєва. Там заявник розповів, що став свідком того, як водій ВАЗу здійснив наїзд на...
Патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Крут....