![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_106_38.jpg)
Апеляційний суд підтримав позицію сторони обвинувачення та призначив чоловіку 7 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 156 КК України).
Прокурори в суді довели, що 6 червня 2021 року в одному з міст Конотопського району в під’їзд за 7-річним хлопчиком зайшов дорослий чоловік, який затулив дитині рота рукою та намагався стягнути з нього штани. Лише дивом хлопчику вдалось вирватись та втекти. Через декілька годин чоловіка затримали співробітники поліції.
У липні обвинувальний акт стосовно вказаного чоловіка було направлено до суду. Окрім вчинення розпусних дій, обвинуваченого також судили за крадіжки.
У суді він провину свою визнав лише у таємному викраденні майна, факт розбещення малолітнього заперечував. З його слів: «…відчуваючи погіршення самопочуття, майже до втрати свідомості, зайшов у під`їзд слідом за хлопчиком. Через погане самопочуття був змушений обпертися об потерпілого, щоб не впасти, чи можливо, обняти потерпілого, при цьому одна рука, а саме права, зісковзнула і права штанина потерпілого дійсно трохи стягнулася».
За вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним лише у таємному викраденні майна, за фактом розбещення малолітнього його суд виправдав. Частково приєднавши невідбуте покарання за попереднім вироком, 26 липня 2022 року обвинуваченого було засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.
Прокуратура категорично не погодилась з таким рішенням суду та оскаржила його в апеляційній інстанції. Суд погодився з доводами прокуратури, частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком, відтак обвинуваченого засуджено до 8 років позбавлення волі, повідомили в обласній прокуратурі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Обвинувачений, який понад 20 років відвідує релігійне об’єднання і є священнослужителем, сідає в тюрму....
Ювенальні прокурори Сумської обласної прокуратури в суді апеляційної інстанції відстояли вирок стосовно 50-річного жителя Сумського району, який розбещував малолітню, спричинивши...
Охтирський міськрайонний суд визнав місцевого адвоката винним у виправдуванні збройної агресії російської федерації проти України....
Двох учасників організованої групи засуджено за незаконний обіг метадону, який один із них отримував шляхом шахрайства....
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....