![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_96_29.jpg)
До поліції звернувся 57-річний житель міста Суми та повідомив, що в нього вкрали банківську картку. Протягом наступних днів до потерпілого почали надходити смс-повідомлення про зняття коштів з його рахунку.
Завдяки вчасно проведеним невідкладним слідчо-оперативним заходам, правоохоронці встановили особу крадія. Ним виявився 39-річний місцевий мешканець, який вже мав неодноразові проблеми із законом. Загалом, поліцейські встановили чотири факти крадіжки грошей на загальну суму близько 22 тисяч гривень.
На даний час зловмиснику, за погодженням з прокуратурою, вже повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (вчинення крадіжки в умовах воєнного стану). Триває досудове розслідування, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
У ході досудового розслідування, правоохоронці встановили, що зловмисник через ревнощі проник до квартири своєї колишньої дружини та викрав звідти...
Зловмисника правоохоронці затримали прямо «на гарячому», коли він, сидячи у колодязі, намагався вирізати черговий шматок телефонного кабелю....
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....