![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_263_14.jpg)
До чергової частини Сумського районного управління поліції надійшло повідомлення про бійку між двома чоловіками, під час якої один з них завдав іншому чисельні колоті травми. На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Як попередньо з’ясували правоохоронці, під час сварки, яка виникла на фоні побутових відносин, розлючений чоловік наніс 20-річному хлопцю тілесні ушкодження гострим предметом у живіт та покинув місце події.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановили особу зловмисника. Ним виявився 34-річний місцевий мешканець. Поліцейські затримали втікача у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Слідство триває, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Учора вночі заявник повідомив, що в одній із квартир на проспекті Михайла Лушпи чути шум та крики про допомогу....
Напередодні, до поліції надійшло повідомлення про те, що до лікарні госпіталізовано 33-річного чоловіка з проникаючим ножовим пораненням. На місце події...
Сумська поліція розслідує обставини спричинення тяжких тілесних ушкоджень чоловікові....
У ході раптово виниклої сварки, аби довести свою правоту, підозрювана нанесла ножове поранення чоловіку. Як наслідок потерпілого ушпиталили до лікарні,...
5 років проведе за ґратами чоловік, який на ґрунті ревнощів ударив ножем товариша....