![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/cd773173-8263-4491-988d-de3a8f478a39.jpg)
У зв'язку з ліквідацією пориву на водомережі діаметром 50 мм на вул. Засумській сьогодні, 25 грудня, з 17:00 припинена подача води до будинків за адресами:
- пров. Гудимівський,
- пров. Самсонівський,
- вул. Засумська, № 97-135,
- вул. "Просвіти ", 2, 4, 8, 10.
Ремонтні роботи заплановані на 26 грудня. Водопостачання буде відновлене після їх завершення.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Про припинення водопостачання повідомляє КП "Міськводоканал"....
Через ускладнення аварійно-ремонтних робіт з ліквідації пориву водомережі на вулиці Заливній сьогодні, 7 липня, з 11:00 додатково припинене водопостачання за...
Про це повідомляє прес-служба КП Міськводоканал....
Сьогодні, 6 липня, після опівночі в Сумах пролунали три вибухи....
Під час погодинних відключень електроенергії усі водозабори міста продовжують працювати, бо не підпадають під відключення як об’єкти критичної інфраструктури. Тобто...