Охоронці порядку з’ясували, що 19-річний водій транспортного засобу ВАЗ, не вибравши безпечної швидкості руху, допустив наїзд на паркан. Під час оформлення матеріалів ДТП інспектори з’ясували, що чоловік права керування не мав. Натомість він був у стані алкогольного сп'яніння. Це підтвердив огляд, який громадянин пройшов на місці автопригоди. Прилад Драгер зафіксував позитивний результат — 0, 84 проміле алкоголю.
На водія патрульні склали адміністративні матеріали:
- ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП) КУпАП;
- ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування) КУпАП;
- ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП.
Від керування чоловіка відсторонили, повыдомляэ патрульна полыцыя Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Поліцейські Сумщини встановлюють обставини ДТП, у якій загинув півторарічний хлопчик...
Чотири адмінматеріали склали патрульні на жінку, яка вчинила ДТП....
У кожному з випадків водії, перебуваючи за кермом у стані алкогольного сп’яніння, таким протизаконним чином бажали «вирішити» питання щодо непритягнення...
15 липня, близько 9.30, патрульні отримали повідомлення про ДТП, яка сталася на вулиці Білопільський шлях....
Надвечір, патрулюючи вулицю Троїцьку, інспектори зупинили водія транспортного засобу ВАЗ, який рухався з порушенням ПДР. 27-річний чоловік мав ознаки сильного...