![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/1_7_9.jpg)
Нове обладнання стане в пригоді комунальникам при виникненні надзвичайних ситуацій і необхідності працювати із застосуванням альтернативного джерела енергії.
Генератор британського виробництва на шасі 250 кВА водоканалівці отримали від представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні.
Принагідно нагадаємо, що минулого тижня КП «Міськводоканал» підписало з представниками ЮНІСЕФ черговий Меморандум про взаєморозуміння, а саме про надання підтримки у здійсненні заходів, пов’язаних із покращенням умов доступу до безпечної питної води та належної санітарії в Україні. Співпраця з гуманітарною організацією триватиме і в 2024 році, повідомили в мерії.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!