![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/jpg_11.jpg)
«Сьогодні перший день роботи Сумської міської військової адміністрації. Важкий, насичений, але продуктивний, в якому ми проаналізували задачі, що виконувались, що недовиконувались, розставлені пріоритети. Найперше – задачі оборонного характеру, а саме захист об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність міста, підтримка наших військових, котрі боронять Сумську область та служать в інших областях. Друге – захист цивільного населення. Зокрема, дооснащення, доукомплектування, ремонт Пунктів Незламності, укриттів, удосконалення системи оповіщення. Наша близькість до кордону потребує миттєвого, негайного реагування щодо загроз авіаударів, артилерійських обстрілів. Третім важливим пріоритетом є контроль за перебігом опалювального сезону, адже ми всі розуміємо, що ворог намагатиметься використати зиму як зброю проти українців, зокрема проти сумчан», – сказав начальник Сумської міської військової адміністрації.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій ДРОЗДЕНКО прокоментував безпекову ситуацію в громаді та закликав її мешканців зберігати спокій....
Сумська міська військова адміністрація посилює співпрацю з депутатським корпусом....
Начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко скасував рішення міськради щодо обмеження заробітної плати чиновникам та комунальникам. Відповідний наказ опублікували на сайті...
Начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко розповів про результати першого робочого тижня....
Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський....