![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_158_22.jpg)
У ході слідства встановлено та доведено в суді, що події відбувались у одному з населених пунктів Охтирського району. Обвинувачений тривалий час проживав разом зі своєю співмешканкою. Коли жінці набридло пияцтво чоловіка, вона забрала речі та пішла жити до матері. Така позиція співмешканки обурила чоловіка, він пішов до її помешкання та силою змусив жінку повернутися до його будинку. Там обвинувачений упродовж 5 годин утримував жінку, наносячи її побої. Медики зафіксували на тілі 46-річної потерпілої численні гематоми, струс головного мозку, закритий перелом ребра тощо.
Окрім самої жінки, чоловік тероризував ще і її матір. Одного дня він прийшов до їх помешкання і вимагав, щоб пенсіонерка впустила його в будинок. Він хотів пересвідчитись, чи не ховається там від нього жінка. Коли пенсіонерка намагалась перешкодити чоловіку, він жорстоко побив її та притискав ніж до горла. 74-річна потерпіла, окрім численних гематом та порізів, отримала черепно-мозкову травму.
Більш того, перебуваючи на території домоволодіння пенсіонерки, обвинувачений забрав її мобільний телефон.
У суді чоловік провину свою не визнав, пояснив, що співмешканка отримала тілесні ушкодження, бо декілька разів упала. ЇЇ матір він лише ударив долонею по обличчю, а на ніж вона сама випадково наштрикнулась. Телефон він взяв, щоб зателефонувати знайомому, після чого планував повернути.
Попри позицію обвинуваченого за результатом зібраних доказів його визнано винну в катуванні, незаконному позбавленні волі, грабежі та засуджено до 7 років позбавлення волі (ч. 1 та ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 146, ч. 4 ст. 186 КК України). На вирок суду він чекав за ґратами, повідомляє обласна прокуратура.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Обвинувачений, який понад 20 років відвідує релігійне об’єднання і є священнослужителем, сідає в тюрму....
Ювенальні прокурори Сумської обласної прокуратури в суді апеляційної інстанції відстояли вирок стосовно 50-річного жителя Сумського району, який розбещував малолітню, спричинивши...
Охтирський міськрайонний суд визнав місцевого адвоката винним у виправдуванні збройної агресії російської федерації проти України....
Двох учасників організованої групи засуджено за незаконний обіг метадону, який один із них отримував шляхом шахрайства....
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....