![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_273_10.jpg)
Далі наводимо повний текст допису:
«Люблю експонати з історією і ось нате вам…Хто міг подумати. З таких слів розпочнемо історію про старовинний Кролевецький рушник, який ми отримали у подарунок від нашого колеги, товариша, знавця історії тканих виробів Юрія Дахно з Чернігівщини.
А історія цікава тим, що за цей рушник на аукціоні боролися саме пан Юрій і наш земляк, власник чималої колекції Кролевецьких рушників, також близька нам людина Валентин Петрушенко, що мешкає у Харкові. І все б воно нічого, але випадково у цей процес втрутилися ми, як зацікавлена сторона і здогадалися, хто є хто та з’ясували, що кожен із хлопців, підвищуючи ціну, намагався придбати цей рушник.
Поки тривала переписка Валентин відступив зі словами: “Головне? що рушник буде там де й повинен бути, а ми з Юрієм ще згадаємо колись з посмішкою наш батл”. І підсумовуючі цікаву історію про Юрія, Валентина і Музей, закінчимо словами Юрія Дахно : “Нехай цей рушник буде подарунком від музею до музею, за сприяння мого друга – мецената, який бажає залишитися невідомим. Плюс до всього цікава історія, зі згадкою про двох колекціонерів, які вже встигли поспілкуватися і подружитися”.
Ось так буває у житті. Саме так справжні українці вболівають за рідну культуру і традиції, а ми зберігаємо історію виникнення і розвитку нашого неповторного, самобутнього і найколоритнішого кролевецького переборного ткацтва. Пане меценате – двері Музею Кролевецького ткацтва завжди відкриті для Вас. Низький уклін Вам, Юрію, а саме “Музею родин Дахна і К*”. Валентине, друже – дякуємо».
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!