![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/groshi_270923.jpg)
У ході слідства встановлено та доведено в суді, що обвинувачена розробила та втілила в життя схему шахрайського заволодіння чужими коштами. Зокрема, жінка приходила додому до осіб похилого віку, представляючись працівницею однієї відомої всеукраїнської організації, та повідомляла, що принесла благодійну допомогу в розмірі 500 грн. При цьому жінка передавала пенсіонерам підроблену купюру в розмірі 1 тис. грн, відтак потерпілим доводилось давати шахрайці здачу справжніми коштами. У такий спосіб їй вдалось ошукати 4 осіб. Більш того, у однієї пенсіонерки обвинувачена ще розміняла 4 підроблені купюри по 1 тис. грн на справжні гроші.
У суді обвинувачена провину свою визнала. За вироком суду її засуджено до 1 року позбавлення волі (ч. 1 та ч. 2 ст. 190 КК України), повідомили в Сумській обласній прокуратурі.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Фахівці з кібербезпеки надали рекомендації, які допоможуть вберегти особисті дані, а також знизити ризики потрапляння на гачок шахраїв....
Працівники поліції невтомно розповідають про поширені схеми шахрайств, проте громадяни продовжують втрапляти в пастки аферистів та втрачати власні заощадження....
У МВС попередили українців про нову шахрайську схему, в якій нібито працівники сервісних центрів продають підроблені водійські посвідчення....
До поліції з заявою про шахрайство звернулась 27-річна мешканка обласного центру....
Шахраї, скориставшись довірою людей, викрали з їх банківських рахунків гроші....