![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/36031efc-642f-46d2-b6b0-584151bcc17f.jpg)
Як попередньо встановили поліцейські, два автомобілі «Volkswagen» під керуванням 32-річної жінки та «ВАЗ 21093» під керуванням 59-річного чоловіка рухались в попутному напрямку і при маневрі обгону останній допустив зіткнення, від якого з’їхав у кювет. Внаслідок пригоди 58-річна пасажирка «ВАЗ» отримала тілесні ушкодження та госпіталізована для надання медичної допомоги.
За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило середньої тяжкості тілесне ушкодження). Досудове розслідування триває, повідомляє поліція Сумщини.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Сумські поліцейські розслідують обставини ДТП з потерпілими....
Сумські патрульні склали два протоколи на водія, який вчинив та залишив місце автопригоди....
Сьогодні зранку, близько 8 години 30 хвилин, патрульні отримали повідомлення про ДТП на вулиці Героїв Сумщини....
Водій мопеда "Альфа" перебуваючи за кермом не впорався з керуванням та допустив падіння двоколісного. У результаті чого пасажирка транспортного...
Учора вдень патрульні отримали повідомлення про ДТП на перехресті вулиць Металургів — Ремісничої....