![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_348_5.jpg)
28 серпня у Суми завітав "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів, який поки що внічию у цьому чемпіонаті не грає – до матчу було по дві перемоги та поразки.
Більш досвідчені господарі прогнозовано з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль. Вже на 9-й хвилині сумчани вийшли вперед. Після шикарної передачі Машталіра відзначився Шаврін - 1:0. Наприкінці тайму міг збільшити перевагу "Вікторії" Покотилюк, але він після кутового пробив у стійку.
У другій половині зустрічі гості намагалися відігратися, але забити сумчанам — це завдання, з яким далеко не всі можуть впоратися. У підсумку, матч завершився перемогою підопічних Безсмертного.
Після 5 матчів у “Вікторії” 11 очок і друге місце в турнірній таблиці групи Б. На два очки більше в “Інгульця”.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Матч Першої ліги перенесено через тривогу в Сумах, яка тривала більше доби....
Сьогодні в Будинку футболу у Києві відбулося жеребкування другого попереднього етапу Кубку України сезону-2024/2025....
На вихідних завершився чемпіонат Сум з футболу 9х9....
3 серпня відбулися матчі 10-го туру чемпіонату області з футболу....
3 серпня стартував розіграш Кубку України з футболу....