![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/dscn9891-scaled.jpg)
Реабілітаційне відділення розраховане на 20 ліжок; має оновлену матеріально- технічну базу згідно вимог та табеля оснащення. Мультидисциплінарною командою з кваліфікованих спеціалістів буде надаватися медична реабілітаційна стаціонарна допомога пацієнтам із наслідками травм, ортопедичних, неврологічних, хірургічних втручань та інших патологічних станів, яка спрямована на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію компенсаторних можливостей організму з метою створення умов для повернення хворих до нормальної життєдіяльності, на профілактику ускладнень та рецидивів.
Також, після завершення ремонту відкривається філіал консультативної поліклініки інфекційного профілю, де будуть розміщені кабінет лікаря- інфекціоніста та «Довіра» для хворих на ВІЛ, кабінети прийому хворих лікарями – дерматовенерологами, кабінети відділу з інфекційного контролю ЦРЛ, що сприятиме розмежуванню потоків інфекційних хворих та здорових пацієнтів при звертанні за медичною допомогою в ЦРЛ.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!