![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/cf921yqoyzhrmjzlmdjh.jpg)
У період з 1 по 12 лютого безробітна глухівчанка чотири рази обікрала супермаркет АТБ, винісши з нього харчові продукти й не оплативши їх, пише Глухів.сіті.
Перший раз на злочин жінка пішла 1 лютого 2022 року. Вона скористалася тим, що за її діями ніхто не спостерігає й взяла шашлик та свинячу лопатку, оминувши каси.
Такий самий злочин вона вчинила 5 лютого, коли з того ж самого магазину викрала тушку бройлера, сир, філе форелі, шашлик та сьомгу, та 7 лютого, винісши тушку бройлера та філе сьомги.
Аналогічну крадіжку вона мала намір вчинити та 12 лютого, але при спробі виносу продуктів її затримав охоронець, який і викликав поліцію.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
Обвинувачений, який понад 20 років відвідує релігійне об’єднання і є священнослужителем, сідає в тюрму....
Ювенальні прокурори Сумської обласної прокуратури в суді апеляційної інстанції відстояли вирок стосовно 50-річного жителя Сумського району, який розбещував малолітню, спричинивши...
Охтирський міськрайонний суд визнав місцевого адвоката винним у виправдуванні збройної агресії російської федерації проти України....
Двох учасників організованої групи засуджено за незаконний обіг метадону, який один із них отримував шляхом шахрайства....
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....