Щодня по всій території області чимало любителів риболовлі виходять на кригу, нехтуючи елементарними правилами безпеки. Правоохоронці закликають громадян бути обачними та обережними на крихкій кризі і пам‘ятати, що вода легковажності не прощає.
Зазвичай, найчастіше громадяни провалюються на кризі навесні, коли лід починає танути і стає крихким.
Один з таких випадків стався учора у с. Кам‘янка, що на Тростянеччині. Там під лід провалився місцевий чоловік, який пішов рибалити на р. Ворскла. Тіло чоловіка рятувальники з води дістали. Але, на жаль, врятувати його не вдалося.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 з приміткою "нещасний випадок" Кримінального кодексу України та проводять відповідні перевірки.
Шановні громадяни, пам’ятайте, що виходити на лід можна тільки за стійкої морозної погоди. Ні в якому разі не можна перевіряти міцність льоду ударом ноги — тільки палицею.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!