![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/320744252_6255957871100846_7071822780169223965_n.jpg)
Міський голова Юрій Бова виступив з ініціативою щодо відкриття коворкінгового центру у Тростянецькій публічній бібліотеці. На території громади проживають особи, які працюють онлайн, але під час постійних відключень світла вони не мають змоги повноцінно працювати, тож необхідно обладнати приміщення у бібліотеці з постійним доступом до інтернету. Для цього потрібно забезпечити бібліотеку потужним генератором та установкою Starlink.
Заступникам міського голови та начальникам відділів дані доручення щодо розв'язання можливих проблем, які виникають у мешканців громади у зв’язку з тривалими відключеннями електроенергії, повідомили в Тростянецькій мерії.