![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/generator051222.jpg)
Завдяки спільним, злагодженим діям працівників управління карного розшуку ГУНП в Сумській області та слідчо-оперативної групи Сумського районного управління поліції, а також проведеним оперативно-розшуковим заходам, вже через годину зловмисників було затримано.
Ними виявились 45-річний та 37-річний мешканці обласного центру. Як попередньо встановили поліцейські, вони за допомогою пневмоножиць перерізали трос кріплення генератору, викрали його та у подальшому перевозили на автомобілі.
Правоохоронці затримали обох чоловіків прямо посеред вулиці, під час огляду у їх транспортному засобі виявили електрогенератор.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 ККУ «Крадіжка».
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....
З домоволодіння мешканки Шостки зник сейф, в якому знаходились грошові кошти в сумі 6000 доларів, 550 євро, 20 000 гривень...
Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно двох 40-річних чоловіків, які обкрадали, здебільшого, домоволодіння роменчан....