![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/14d1658a-2586-49af-b584-90e7b4731933.jpg)
Днями дві жительки Шостки стали жертвами шахраїв. У першому випадку жінка не перевірила вміст посилки під час її отримання в логістичній компанії та перерахувала гроші «продавцю», у підсумку залишившись без вподобаного товару. В іншому – шосткинка надала доступ до своєї банківської картки, нібито, працівнику фінустанови, після чого з її рахунку зникло понад 2 000 гривень, повідомляє поліція Сумщини.
У поліції за обома фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» КК України.
Поліцейські наголошують громадянам недовіряти інформації, отриманій від невідомих телефонних співрозмовників, а всі фінансові операції виконувати у банківській установі.
Крім того, під час здійснення операцій купівлі – продажу товару через Інтернет не робіть передоплату за товар, а розраховуйтесь за нього під час його отримання, попередньо перевіривши вміст посилки. Будьте обачні!