Сумчани стартували на чемпіонаті України з панкратіону та здобули сім медалей

Сумчани здобули три золоті та чотири бронзові медалі на чемпіонаті України з панкратіону.

Турнір стартував в Чернівцях. 10 вересня спортсмени змагалися у розділі "Традішн". Про це розповів Суспільному тренер сумської команди Сергій Чередниченко.

Серед юніорів перше місце у ваговій категорії до 77 кг посів Вадим Жуков. У вазі до 71 кг Антон Олійник став третім. Третє місце у ваговій категорії до 62 кг посів Єгор Коваленко.

Перші місця серед дорослих спортсменів вибороли Віталій Іващенко (вк до 84 кг) та Аміна Накопюк (вк до 71 кг). У вазі до 71 кг Антон Олійник та Данило Пахненко посіли треті місця.

11 вересня спортсмени змагатимуться у розділі "Фул".