![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/shostka_grabizh_250822.jpg)
За словами 40-річної потерпілої, вона поверталася додому, коли до неї підійшов невідомий і запропонував провести додому. Жінка відмовилася й пригрозила йому, якщо той не відчепиться, зателефонує до поліції. Проте, як тільки вона дістала свій мобільний, зловмисник вихопив з її рук гаджет і втік.
Отримавши повідомлення про пограбування, поліцейські Шостки уважно розпитали потерпілу й одразу розпочали пошуки зловмисника. І вже за годину його особу було встановлено.
Ним виявився 24-річний шосткинець, який неодноразово потрапляв у поле зору поліцейських за скоєння злочинів. Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Слідчі поліції вже оголосили чоловіку про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 186 «Грабіж» ККУ.
Близько 21:00 години до Конотопського районного відділу поліції звернувся місцевий мешканець. Як повідомив заявник, біля магазину по вулиці Романа Шухевича...
Досудовим розслідуванням встановлено, що нападник перебуваючи в людному місці, підбіг до однієї з жінок та не зважаючи на оточуючих, вихопив...
Вчора вдень, перебуваючи в одному з магазинів міста Шостка, місцевий мешканець вирішив прибрати до рук майно іншого покупця. Але розпорядитися...
Зловмисник накинувся на потерпілого посеред вулиці та відібрав мобільний телефон. Того ж вечора нападника розшукали правоохоронці, тепер він дає свої...
Правоохоронці оперативно розшукали та затримали зухвалого грабіжника....