В Охтирці записали патріотичний реп до Дня Незалежності (відео)
Музичний подарунок місту-герою Охтирка "Ми - нащадки козаків" від вокально- інструментального гурту "No comments" (керівник Олександр Гордієнко) Охтирського міського центру культури і дозвілля "Кнєжа".
Автор слів - Світлана Корнієнко, оператор і режисер - Владислав Любарець.
День Конституції України у Сумах цьогоріч не схожий на минулорічні. Війна внесла корективи до урочистих днів українців. Зазвичай вихідний день, у цьому році – робочий.
Вишиванка є символом краси, здоров'я і щасливої долі. Її вважають оберегом української нації. Вишита сорочка символізує сімейні цінності – пам'ять роду, вірність і любов. Сьогодні День вишиванки не національне свято, а всесвітнє.