![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/a7688950-5633-4935-a44e-89f3191e3ed1.jpg)
Правоохоронці негайно задіяли всі наряди аби відшукати дітей. Орієнтування з описом зовнішності зниклих було розіслано до всіх підрозділів поліції. Поліцейські перевіряли всі можливі місця, де вони могли перебувати.
Уже через декілька годин злагоджена робота поліцейських дала свій результат. Дівчат знайшли в їхніх друзів вдома.
Відносно розшукуваних ніяких неправомірних дій не вчинялось. З малолітніми ювенальні поліцейські провели профілактичні бесіди щодо недопущення в майбутньому такої поведінки, повідомили в поліції Сумщини.,
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!