![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/ab4dd524-a01c-4a99-99ee-9b17cd73cebd.jpg)
На місце виклику прибуло відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Як було встановлено, загорілася суха трава та рослинне сміття. Вже об 11:46 вогнеборцям вдалося локалізувати загоряння на площі близько 40 кв. м, запобігши його подальшому поширення. А об 11:52 пожежу ліквідували.
Всього на гасіння залучалося 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
За попередніми висновками, припустима причина загоряння – необрежне поводження з вогнем. Наголошуємо, на території Сумщини 5-й найвищий клас пожежної небезпеку. Будьте відповідальними у поводженні з вогнем та не паліть суху траву і сміття. При виявленні ознак пожежі на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!
Головне управління ДСНС України у Сумській області