![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/778bf339-7563-4d3a-915a-c6c7a8b385c2.jpg)
Подія сталася вчора, до чергової частини надійшло повідомлення від громадян про те, що містом розгулює чоловік у моряцькій формі радянського зразка. Прибувши за викликом поліцейські встановили, що дійсно правопорушник був одягнений у майку зі смужками синього кольору, безкозирку з надписом «морские части погранвойск» та червоною зіркою зі знаком серпа та молота.
У ході опитування правоохоронці з’ясували, що чоловік так одягнувся, аби відсвяткувати день військово-морських сил радянської союзу. Про заборону використання та поширення комуністичної символіки він знав, але знехтував даною забороною.
Поліція Сумщини