![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/photo_2022-08-01_06-39-21.jpg)
Про пожежу повідомив власник, який побачив дим з-під покрівлі споруди. На місце події було направлено відділення чергового караулу 20-ї державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено покрівлю та перекриття на площі до 24 кв. м, стіни на площі до 20 кв. м та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на поруч розташовану господарчу споруду та житловий будинок.
О 04:42 загоряння локалізували, а о 05:30 – повністю ліквідували.
Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області