![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/701d5ead-bf7c-4420-881d-2cd63d1035e0.jpg)
До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік здійснює незаконний поруб деревини поблизу села Попівка Конотопського району. Тож на місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції, яка виявила 34-річного чоловіка, який вже встиг випиляти 39 дерев.
З місця поліції вилучено деревину та бензопилу.
За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу». Слідчі дії тривають.
Поліція Сумщини