![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/pidozra_kradizhka_280722.jpg)
До поліції надійшло повідомлення про крадіжку з приміщення одного з магазинів в смт. Миколаївка. На місце події виїхала слідчо-оперативна група поліції.
У ході проведення оперативно-розшукових заходів співробітники поліції встановили особу зловмисника. Ним виявився 41-річний місцевий житель. Викрадене правоохоронці вилучили.
Наразі зловмиснику вже повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка». Досудове розслідування триває.
У Сумах невідомі пошкодили та вкрали частину пам'ятника на вул. Воскресенській....
До поліції звернувся 40-річний мешканець Сум та повідомив про зникнення свого мобільного телефону. У ході оперативно-розшукових заходів, співробітники відділу кримінальної...
За публічного обвинувачення прокурорів Конотопської окружної прокуратури 38-річного чоловіка визнано винним у порушенні недоторканості житла та викраденні чужого майна....
З домоволодіння мешканки Шостки зник сейф, в якому знаходились грошові кошти в сумі 6000 доларів, 550 євро, 20 000 гривень...
Роменською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно двох 40-річних чоловіків, які обкрадали, здебільшого, домоволодіння роменчан....