![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20220711_101735_264.jpg)
Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 48 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 25 будівель, матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн. 777 тис. грн.
Як свідчить статистика значна частка пожеж припадає на житловий сектор. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки. При виявленні ознак пожежі негайно телефонуйте на лінію екстреного виклику «101».