![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/screenshot_244_20.jpg)
У грудні на пленарному засіданні сесії Буринської міської ради прийняте рішення щодо придбання робочої станції для оформлення та видачі паспортних документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус з комплектом обладнання для зняття біометричних даних (параметрів особи).
Головний спеціаліст відділу ЦНАП Аліна КОЛЕСНИК пройшла навчання й отримала відповідні допуски для роботи в Єдиному державному демографічному реєстрі з прийому заяв-анкет для виготовлення паспортів.
Після ліквідації Буринського сектора УДМС у Сумській області мешканці нашої громади втратили можливість оформляти документи, що підтверджують громадянство України у межах громади, а громада надходження до бюджету від надання адміністративних послуг з міграційних питань. Громадяни звертались за принципом екстериторіальності, тобто у будь-якому найближчому підрозділі ДМС: Конотопського відділу, Путивльського сектора.
Відтепер оформлення та видача паспорта громадянина з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм відбувається безпосередньо у Бурині.
Перші відвідувачі, а всі вони виявилися мешканцями Буринської громади, уже скористалися такою послугою, повідомили і мерії Бурині.
Не забудьте підписатись на наш телеграм-канал. Там ще більше оперативної інформації!
29 липня о 19:44, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вул. 8-го березня в...
17 травня у Бурині провели в останню путь загиблого на війні земляка....
Буринський районний суд Сумської області визнав місцевого жителя винним у неодноразових пропозиціях неправомірної вигоди співробітникам поліції....
Захищаючи Україну, на донецькому напрямку загинув наш земляк Сергій Бузун....
У Бурині відкрито оновлене хірургічне відділення у лікарні ім.проф.М.П.Новаченка....