![](http://dancor.sumy.ua/sites/dancor.sumy.ua/files/imagecache/468x310/img_20220530_120710_254.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода сталась в суботу близько 18:30 на автодорозі поблизу міста Лебедин. Як попередньо встановили поліцейські, 30-річний водій автомобіля ВАЗ-2106, рухаючись по дорозі, не впорався з керуванням, допустив з’їзд на узбіччя, в результаті чого транспортний засіб перекинувся.
Водій та 55-річна пасажирка з отриманими травмами були госпіталізовані до Сумської обласної клінічної лікарні.
Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події та вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження за даним фактом.