А саме 32 ящики горілки по 20 пляшок у кожному.
Наразі транспортний засіб тимчасово затримано, спиртні напої вилучено, за даним фактом проводиться перевірка з метою встановлення каналів постачання.
Правоохоронці ж нагадують громадянам, що торгівля будь-якими алкогольними напоями наразі категорично заборонена . Адже, згідно чинного законодавства на території України було введено воєнний стан, а в деяких регіонів нашої країни оголошено так званий “сухий закон”. Тож, поліцейські закликають громадян не порушувати чинне законодавство.