Ігри з вогнем (0+) Енді Фікмен (США, 2019)

Комедія «Ігри з вогнем» була знята у Британській Колумбії, в Канаді. Про початок роботи над проектом стало відомо у жовтні 2018 року, коли Джон Сіна підтвердив, що зіграє у фільмі головну роль. Решта акторів долучилася до процесу у січні 2019 року. Режисерське крісло посів Енді Фікмен, на рахунку якого 11 телесеріалів та 7 повнометражних фільмів.

Сміливі, відважні, сильні та мужні. Ці чоловіки щодня дивляться в очі небезпеці, приборкуючи стихію. Вони пожежники і обрали свою професію не випадково, а за покликом душі. Якось під час гасіння пожежі чоловіки знаходять трьох дітей. Братик та дві сестрички залишилися без даху над головою, батьки далеко, а служби опіки ще й хочуть розділити їх. Допоки триватиме врегулювання усіх питань з документами, малеча житиме у пожежній частині. Та чи вдасться пожежникам на чолі з Джейком (Джон Сіна) приборкати дітлахів так само вправно, як вони приборкують полум’я?

 Бріанна Хілдебранд, Джуді Грір, Джон Легуізамо, Кіген-Майкл Кі, Джон Сіна, Крістіан Конвері
 [video0]
Макс

Выглядит очень по американски не в лучшем смысле этого слова.
Кто то видел хорошие фильмы с John Cena?

view counter
view counter

Сейчас на форуме

Dyzman
Mislady
Сергей Скакун

Зарегистрированных 3
Гостей 1310
Администраторов 0

Статистика

Всего тем на форумах 130863
Все сообщения 272510
Всего зарегистрированных пользователей 55311
Последний зарегистрированный пользователь ezesus

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.