Кішки (0+) Том Хупер (Великобританія, США, 2019)

З різних куточків світу на щорічний Котячий бал приїздять коти з Племені обраних. У кожного своя доля та покликання. Тут є молоді та старі, хатні улюбленці та безхатченки. І кожна тварина спробує за короткий нічний час розповісти усім про свою унікальність.

Фентезі «Кішки» є кіноадаптацією всесвітньовідомого бродвейського мюзиклу Ендрю Ллойда Веббера, який у свою чергу був написаний за мотивами збірки віршів «Котознавство від старого Опосума». Прем'єра популярного мюзиклу відбулася у травні 1981 року. Відтоді він користується незмінним успіхом у глядачів та був поставлений на багатьох сценах світу. Це шостий мюзикл Веббера, який з’явиться не лише на сцені, а й на великому екрані. Спеціально для кіноверсії Веббер написав нові пісні. Раніше постановку вже екранізували, у 1998 році, це була телевізійна версія каналу ВВС. Розробка даного проекту велася з 1990-х років студією Universal Pictures. До зйомок приступили у грудні 2018 року та завершили їх у квітні 2019-го.

[video0]

Ідріс Ельба, Ребел Вілсон, Ієн МакКеллен, Джуді Денч, Джеймс Корден, Тейлор Свіфт, Дженніфер Гадсон

 

 

view counter

Статистика

Всего тем на форумах 125184
Все сообщения 272563
Всего зарегистрированных пользователей 51463
Последний зарегистрированный пользователь esojiwyq

Вы можете отметить интересные вам фрагменты текста, которые будут доступны по уникальной ссылке в адресной строке браузера.